Absurd Zure Cadillacs
Cadillacs met kekke coating. Eerst het zuur, dan het zoet. Daar kun je je tanden inzetten!
- Winegums in de smaken aardbei, cassis en kers, met zure coating
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriumwaterstofmalaat), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.460 kJ (343 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan suikers | 60 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,29 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriumwaterstofmalaat), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.460 kJ (343 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan suikers | 60 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,29 g |