Absurd Zure Mix
Oef! Een deuk is niet leuk, maar deze chaos is Pas echt zuur!
- Mix van winegums met fruit- en colasmaak en zure coating
- 9 absurd lekkere smaken
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: suiker, glucose-fructosestroop, gemodificeerd zetmeel, zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriummalaat), natuurlijke aroma's, natuurlijk citroenaroma, aardappeleiwit, concentraten (zoete aardappel, wortel, spirulina, saffloer), kleurstoffen (karamel, curcumine). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.497 kJ (352 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| waarvan suikers | 67 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,05 g |
Ingrediënten: suiker, glucose-fructosestroop, gemodificeerd zetmeel, zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriummalaat), natuurlijke aroma's, natuurlijk citroenaroma, aardappeleiwit, concentraten (zoete aardappel, wortel, spirulina, saffloer), kleurstoffen (karamel, curcumine). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.497 kJ (352 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| waarvan suikers | 67 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,05 g |