Bosvruchtrode Cadillacs
Lekker cruisen over de strip in vegas met deze winegums in bosvruchtsmaak. Casino's, neonreclame en jouw sweet cadillac.
- Winegums in de smaken aardbei, cassis en kers
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: Glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas) Glutenvrij!Ingrediënten: Glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas) Glutenvrij!
| Soort | Per 100 gram |
| Energie | 1.440 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 57 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 3,4 g |
| Zout | 0,03 g |
Ingrediënten: Glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas) Glutenvrij!Ingrediënten: Glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas) Glutenvrij!
| Soort | Per 100 gram |
| Energie | 1.440 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 57 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 3,4 g |
| Zout | 0,03 g |