Dolle Drop Mix
Wat een smak! In deze verkeersbende komen alle dropsmaken samen. Sleep me eruit!
- Mix van drop
- 4 absurd lekkere smaken
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: suiker, glucose-fructosestroop, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, salmiakzout, zoethoutwortelextract, kleurstof (karamel), zetmeel, zoethoutpoeder, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma, antioxidant (ascorbinezuur). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.441 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 3,4 g |
| Zout | 0,09 g |
Ingrediënten: suiker, glucose-fructosestroop, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, salmiakzout, zoethoutwortelextract, kleurstof (karamel), zetmeel, zoethoutpoeder, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma, antioxidant (ascorbinezuur). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.441 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 3,4 g |
| Zout | 0,09 g |