Duo Crash Mix
Kijk uit! Deze kleurrijke crash levert een smaakspectakel op. Haal jij ze uit elkaar?
- Mix van winegums met fruit-, cola- en dropfruitsmaak
- 11 absurd lekkere smaken
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, dextrose, voedingszuren (citroenzuur, appelzuur, melkzuur, azijnzuur), melasse, appelsap uit concentraat, zoethoutwortelextract, kleurstoffen (karamel, curcumine), natuurlijke aroma's, natuurlijk citroenaroma, glansmiddel (carnaubawas), concentraten (zoete aardappel , saffloer, wortel, spirulina, radijs , appel, zwarte bes), salmiakzout , antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.416 kJ (333 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 4,4 g |
| Zout | 0,04 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, dextrose, voedingszuren (citroenzuur, appelzuur, melkzuur, azijnzuur), melasse, appelsap uit concentraat, zoethoutwortelextract, kleurstoffen (karamel, curcumine), natuurlijke aroma's, natuurlijk citroenaroma, glansmiddel (carnaubawas), concentraten (zoete aardappel , saffloer, wortel, spirulina, radijs , appel, zwarte bes), salmiakzout , antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.416 kJ (333 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 4,4 g |
| Zout | 0,04 g |