Dwaze Dropfruit Dubbeldekkers
Stap in! Een Dubbele bus vol drop en winegums, dat is twee keer zoveel fun!
- Combinatie vandrop en winegums in de smaken aardbei, framboos, kers
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), kleurstof (karamel), zoethoutwortelextract, salmiakzout, glansmiddel (carnaubawas), concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma. Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.463 kJ (344 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 61 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 0,06 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), kleurstof (karamel), zoethoutwortelextract, salmiakzout, glansmiddel (carnaubawas), concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma. Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.463 kJ (344 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 61 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 0,06 g |