Goed Geschuimde Cadillacs
Zacht geveerde cadillacs om zalig zoevend door de straten van vegas te cruisen.
- Winegums met schuimlaagje in de smaken aardbei, cassis en kers
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, appelsap uit concentraat, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), glansmiddel (carnaubawas), antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.414 kJ (333 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 0,03 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, appelsap uit concentraat, voedingszuur (citroenzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), glansmiddel (carnaubawas), antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.414 kJ (333 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 0,03 g |