Hemelszachte Cadillacs
Zoef de zevende hemel in met deze extra zachte cadillacs, in de smaken aardbei, cassis en kers.
- Zachte winegums in de smaken aardbei, cassis en kers
- Vegan
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), aardappeleiwit, natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas). GLUTENVRIJ!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.438 kJ (338 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 83 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,04 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), aardappeleiwit, natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas). GLUTENVRIJ!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.438 kJ (338 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 83 g |
| waarvan suikers | 62 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,04 g |