Hemelszachte mini cadillacs
Zoef de zevende hemel in met deze extra zachte minicadillacs, in de smaken aardbei, cassis en kers.
- Zachte miniwinegums in de smaken aardbei, cassis en kers
- Handige uitdeelverpakking met 10 zakjes
- Vegan en glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete ardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.442 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 83 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,05 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete ardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas). Glutenvrij!
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.442 kJ (339 kcal) |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 83 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,05 g |