Smaak Chaos Mix
Tuut! Beng! Boem! De lekkerste botsing van smaken ooit. Probeer daar maar eens van los te komen.
- Mix van winegums met fruit- en colasmaak, drop met winegum en drop
- 11 absurd lekkere smaken
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, zoethoutwortelextract, voedingszuren (appelzuur, melkzuur, azijnzuur), kleurstoffen (karamel, paprika-extract, curcumine), salmiakzout, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma, natuurlijk sinaasappelaroma, concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.424 kJ (335 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 3,8 g |
| Zout | 0,07 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, melasse, zoethoutwortelextract, voedingszuren (appelzuur, melkzuur, azijnzuur), kleurstoffen (karamel, paprika-extract, curcumine), salmiakzout, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, natuurlijk anijsaroma, natuurlijk sinaasappelaroma, concentraten (zoete aardappel, wortel, radijs, appel, zwarte bes), antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.424 kJ (335 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 3,8 g |
| Zout | 0,07 g |