Zoet Zwenkende Zachtwagens
Pas op, zwaar transport! Stoere truckladingen vol zacht dropschuim. Niet alles tegelijk lossen!
- Mix van dropschuim in de smaken toffee, salmiak en dubbel drop
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, zoethoutwortelextract, kleurstof (karamel), salmiakzout, melasse, zoethoutpoeder, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.428 kJ (336 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 64 g |
| Eiwitten | 4,4 g |
| Zout | 0,08 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, zoethoutwortelextract, kleurstof (karamel), salmiakzout, melasse, zoethoutpoeder, glansmiddel (carnaubawas), natuurlijke aroma's, antioxidant (ascorbinezuur).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.428 kJ (336 kcal) |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 64 g |
| Eiwitten | 4,4 g |
| Zout | 0,08 g |