Zoete en Zure Cadillacs
Welke cadillac parkeer jij tussen je tanden? een sweet surprise of bekkentrekkend zure?
- Winegums in de smaken aardbei, cassis en kers, met zoete en zure coating
- Glutenvrij
- Bevat alleen natuurlijke kleur- en smaakstoffen
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriumwaterstofmalaat), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.459 kJ (343 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan suikers | 61 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,15 g |
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, varkensgelatine, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), zuurteregelaar (natriumwaterstofmalaat), natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel).
| Soort | Per 100 Gram |
| Energie | 1.459 kJ (343 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| waarvan suikers | 61 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,15 g |